جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037

گارانتی خدمات (وب سایت ، نرم افزار و …)

خدمات گارانتی گروه نرم افزاری صفر و یک، بزرگترین افتخار خود را رضایت مشتریان، نه تنها در زمان تحویل پروژه ایشان، بلکه در طول روال گارانتی و پشتیبانی پروژه های سفارش دهندگان می داند.
کلیه پروژه های طراحی و اجرا شده توسط ما ، دارای دوره های گارانتی و پشتیبانی رایگان می باشند ، که البته پس از اتمام مدت زمان گارانتی سفارش دهنده می تواند در صورت تمایل ، با انتخاب از میان انواع پکیج های گارانتی و پشتیبانی ، برای تمدید گارانتی محصولات خود اقدام نماید.

ما با استفاده از تیم فنی مجرب و حرفه ای ، سعی در ارائه بهترین خدمات گارانتی و پشتیبانی به مشتریان و کاربران محترم ، حتی در ساعات غیر اداری و روز های تعطیل داریم.
همچنین برای سفارش دهندگان علاقه مند به استفاده از خدمات حرفه ای پشتیبانی نرم افزار و به روز رسانی وب سایت که نیروی انسانی لازم را برای به روز رسانی اطلاعات و گرافیک وب سایت ، چک نمودن ایمیل و ... ندارند ، پکیج های کارمند مجازی را برای اولین بار در ایران تهیه نمودیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.

هدف از خدمات پشتیبانی، تلاش برای ارائه خدمات نرم افزار به مشتری، بدون وقفه و بدون از دست دادن اطلاعات و ارتقاء کارایی خدمات نرم افزار است.
پشتیبانی تلفنی، برای پاسخ به مسائل و مشکلات احتمالی مشتری.
به روزرسانی نرم افزار و نصب نسخه های جدیدتر. در صورت لزوم.
تلاش برای بازیابی اطلاعات در صورت بروز خطا، حمله یا سوءاستفاده در سامانه و به حداقل رساندن از دست دادن اطلاعات.
نظارت امنیتی در جهت حفاظت از هرگونه اختلال در خدمات و دستکاری اطلاعات بوسیله هکرها.

سفارش دهنده محترم ، در صورت بروز هر گونه ایراد فنی و موارد مشمول گارانتی در محصولات و خدمات آریا نوین، جهت بررسی و رفع ایراد ، گزارش موارد پیش آمده را در فرم تماس وارد و دکمه ارسال را کلیک کنید .

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11