جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037

فروشگاهی را در نظر بگیرید که در مکان مناسبی قرار دارد و دارای درآمد خوبی نیز می باشد.

این فروشگاه مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است و دارای خدمات یا کالا های مناسبی از نظر قیمت و مرغوبیت می باشد و با هزینه های تبلیغاتی در سطح شهر قصد افزایش درآمد و گسترش بازار کاری خود را دارد. مالک این فروشگاه می خواهد با کمترین هزینه ممکن بهترین بازدهی را داشته باشد. او تجارتی را می پسندد که محدود به زمان و مکان و قشر خاصی نباشد و نیز می خواهد هزینه های استفاده از نیروی انسانی خود را کاهش دهد و ساعات کاری بیشتری را به ارائه و معرفی محصولات خود به مشتریان اختصاص دهد.

اگر شما به جای این شخص بودید چه میکردید؟ آیا سیستمی وجود دارد که تمام این مزایا را با هم داشته باشد، در حالیکه به تجارت سابق نیز لطمه ای وارد نشود؟!  آیا راهی وجود دارد که حتی با افزایش رقبای جدید، تجارت با ثبات همراه با افزایش سودآوری حاصل کند؟

پاسخ این سوال بسیار آسان است!!!                         بله...

شما با تجارت الکترونیک میتوانید محدودیت مکانی و فاصله ها را بی معنی کنید.مخاطبین شما در هر کجا که باشند می توانند از محصولات شما بازدید کنند. در هر موقعیت زمانی و در طول شبانه روز، بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی و این یعنی: تجارت گسترده ، کاهش دادن هزینه ها و صرفه جویی در زمان...

گروه نرم افزاری صفر و یک  می تواند با درک نیاز های شما و همگام با خواسته های شما در جهت پیشرفت وب سایت شما با شما همکاری به عمل آورد. نیازهای سایت خود و مشتری خودتان را بهتر بشناسید و مطابق با آن وب سایت خود را کامل تر کنید.

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11