جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037

خدمات گروه نرم افزاری صفر و یک به مشترکین خود بسیار حائز اهمیت می باشد که در زیر تلاش می شود به برخی از آنها اشاره شود.

1. خدمات اينترنتي

    در صورت بروز مشكلات احتمالي و نياز به خدمات فوري براي مشتركين، واحد خدمات و پشتيباني گروه نرم افزاری صفر و یک همواره آماده است تا به سوالات و مشكلات شما كه از طريق اين سايت (فرم ارتباط با ما) مطرح مي شود پاسخ مقتضي را ارائه نمايد. سوال شما اگر در ساعات كاري شركت مطرح شود تا حداكثر 2 ساعت و در غير اين ساعات حداكثر تا 24 ساعت پاسخ داده مي شود.

2. خدمات تلفني

    در صورت عدم دسترسي به اينترنت، مشتركين ارجمند مي توانند با واحد خدمات و پشتيباني شركت تماس حاصل نموده و با كارشناسان شركت مشاوره نمايند. مشتركين شركت مي توانند از حل مشكلاتي كه از طريق تلفن مطرح مي شوند اطمينان كامل داشته باشند. تلفن خدمات شرکت 01152215959 می باشد.

3. خدمات حضوري

    چنانچه خدمات اينترنتي و تلفني براي مشتركين ارجمند مفيد واقع نشود و مشكل به وجود آمده به هر دليلي همچنان به قوت خويش باقي مانده باشد. كارشناسان و مسئولين واحد خدمات و پشتيباني شركت در اسرع وقت هر جاي ايران كه باشند در محل مشتركين حاضر خواهند شد و به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

4. خدمات ويژه

    اگر مشتركي علي رغم وجود تنوع بسيار در ظاهر فاكتور ها و ساير اسناد قابل چاپ در برنامه با توجه به  سليقه شخصي خود مايل به تغيير ظاهر فاكتور يا سندي از نرم افزارها باشد (مانند درج آرم يا لوگوي شركت خود در بالاي اسناد) واحد خدمات و پشتيباني آماده است تا با دعوت از مشترك يا نماينده او در محل مرکز کامپیوتر صفر و یک - واحد خدمات - تغييرات دلخواه را اعمال نمايد.

5. پشتیبانی

    خدمات گروه نرم افزاري صفر و یک تنها به موارد بالا محدود نمي شود. چنانچه در اثر اشتباهات فردي يا عدم آشنايي اپراتور با نرم افزار و قابليت هاي آن، مشكلي براي اطلاعات مشتركين ارجمند به وجود بيايد، واحد خدمات و پشتياني آماده است تا با هماهنگي قبلي و دريافت بانك اطلاعاتي مشتركين عزيز، همه تلاش خود را براي رفع مشكل به وجود آماده به كار ببندد. با توجه به گوناگوني مشكلات ناشي از اشتباهات فردي و صدمه اي كه ممكن است به اطلاعات وارد آمده باشد، واحد خدمات و پشتيباني علي رغم  استفاده از حداكثر ظرفيت ها و توانمندي ها تعهدي براي حل مشكلات از اين دست نمي دهد.


شما هم می توانید از مشترکین صفر و یک باشید.

 

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11