جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037

به چه علت سازمان و کسب و کار من به یک وب سایت احتیاج دارد؟

امروزه اینترنت تنها مختص مرفهین ، جوانان و یا افراد تحصیل کرده نیست و به قسمتی از زندگی روزمره تک تک افراد جامعه تبدیل شده است. در جهان بیش از یک میلیارد نفر به اینترنت دسترسی دارند و این چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. وب سایتها از مزیتهای خاص و منحصر به فرد نسبت به شیوه های دیگر اطلاع رسانی بر خوردار هستند ،چرا که در مقابل سایر شیوه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی که یکبار یا چند بار در روز پخش می شوند وب سایت ها 24 ساعت در روز و 365 روز در سال فعالیت می کنند. یک حضور متفاوت و پایدار در وب علاوه بر اعتبار و شخصیت دادن به کسب و کار شما وسیله و سرویس مناسبی برای مشتریان شما برای ارتباط با شما خواهد بود.

بعنوان مثال از یک وب سایت می توانید برای موارد زیر استفاده کنید :

اطلاع رسانی و آموزش مشتریان

فراهم آوردن یک منبع اطلاعات عمومی و سهل الوصول برای معرفی شرکت ، محصولات ،سیاست ها و موارد دیگر با هزینه بسیار پایین.

اعلام کردن سرویس ها و محصولات جدید

فروش سرویس ها و محصولات

ایجاد امکان تماس با شرکت برای عموم مردم

جمع آوری اطلاعات و نظرات از مشتریان

دسترسی به مشتریان مختلف در سطح جهان که به شیوه های دیگر به هیچ وجه قابل دسترسی نیستند.


مشتریان شما ، و نیز مشتریان بالقوه شما ، با استفاده از وب به اطلاعات دسترسی پیدا کرده و خرید می کنند و روابط تجاری شما را گسترش می دهند پس بهتر است آنها را به وب سایت خود دعوت کنید.

 

آیا میتوانید از عکس ها و دیگر مطالب من در سایت استفاده کنید ؟

مطمئنا و براحتی می توان هر تعداد عناصر گرافیکی مورد نظر شما را در طراحی سایت منظور کرد و شما می توانید از صوت و فیلم هم در وب سایت خود استفاده نمائید . من می خواهم یک فعالیت اقتصادی جدید را شروع کنم ، آیا شما می توانید یک وب سایت را برای من توسعه دهید ؟ ما به اهمیت یک حضور مستمر در وب کاملا واقف هستیم. ما با کمک شما و در محدوده بودجه شما یک وب سایت جذاب را برای کسب و کار شما توسعه می دهیم و به تدریج با پیشرفت و توسعه کار شما آن را ارتقا خواهیم داد.

 

هزینه وب سایت من چه میزان خواهد بود ؟

هزینه طراحی و توسعه یک وب سایت بستگی به عوامل متعددی شامل تعداد صفحات، نحوه طراحی گرافیکی و قدرت آن، محتوای صفحات، تکمیل بودن اطلاعاتی که شما ارائه می کنید، وجود تجارت الکترونیک، استفاده از تکنولوژی انیمیشن فلش، و برنامه نویسی های پایگاه داده و عوامل دیگر بستگی دارد.

 

طراحی سایت من در چه مدتی انجام می شود ؟

مدت زمان طراحی و راه اندازی وب سایت شما بسته به نوع آن و نوع امکاناتی که انتخاب می نمائید، بین 7 الی 15 روز کاری انجام خواهد شد؛ همچنین وب سایت های دارای امکانات خاص که در فهرست امکانات وجود ندارد می بایست توسط کارشناسان زمانبندی و اعلام شود.

 

برای داشتن یک وب سایت باید از چه خدماتی استفاده کنم ؟

برای هر وب سایت کلا به چهار نوع سرویس احتیاج خواهید داشت : ثبت دامنه ، اجاره فضای میزبانی وب ، طراحی و اجرای وب سایت و تبلیغات که بر حسب درخواست شما کلیه موارد مزبور را برای شما انجام خواهیم داد و شما را راهنمایی خواهیم کرد تا به بهترین نحو مشتریان و بازدیدکنندگان را به سایت خود راهنمایی کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

 

آیا شما از قالب و یا صفحات از پیش آماده شده برای طراحی سایت من استفاده می کنید؟

خیر؛ درصورت اختصاصی بودن قالب، هر طراحی وب سایت بصورت اختصاصی برای یک مورد می باشد و گروه نرم افزاری صفر و یک به شما این اطمینان را می دهد که هر طرح قالب را برای مورد دیگری استفاده ننماید.

 

آیا شما می توانید سایت من را نگهداری کرده و آنرا توسعه دهید ؟

بله ! ما اینکار را برای اکثر مشتریانمان انجام می دهیم و از اینکه می توانیم آنها را در رسیدن به اهدافشان یاری دهیم خوشحالیم. اگر نگهداری سایت شما توسط طراح اصلی آن انجام شود بسیار مفید خواهد بود، مشکلات کمتری داشته و بنابراین هزینه کمتری را متحمل خواهید شد. اگرجه حتی اگر می خواهید آنرا خودتان بروزرسانی کنید ما این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد.

 

چه دامنه هایی را می توانم ثبت کنم ؟

برای هر دامنه می توانید از پسوند های مختلفی استفاده کنید که رایج ترین آنها عبارتند از.ir .org .net .com دیگر پسوندهای موجود عبارتند از biz , info , ws , co.ir , net.ir , org.ir , gov.ir , ac.ir , id.ir. که هر کدام با توجه به نوع فعالیت و یا سلیقه شما انتخاب می شود . به عنوان مثال دامنه com. برای شرکتها و یا فعالیتهای تجاری است و یا net. برای شبکه ها و org. برای سازمانها و gov. برای دولتها و وابسته هایشان می باشد .پس از انتخاب و بررسی اینکه دامنه ( Domain ) مورد نظر شما آزاد است و توسط شخص دیگری ثبت نگردیده است می توانید با ارسال سفارش ثبت دامنه به شرکت ما ، دامنه مورد نظر را برای خودتان به مدت دلخواه ثبت کنید. اگر دامنه دلخواه خود را پیدا کرده اید ، فرصت را حتی یک دقیقه از دست ندهید. ما دامنه دلخواهتان را برایتان و به نام خودتان ثبت میکنیم. هزینه ثبت دامنه ها با پسوند های مختلف متفاوت بوده و در عین حال شما می بایست به نوع آن توجه کنید.

 

WHOIS چیست؟

Whois امکانی است که اجازه می دهد مردم بتوانند نام و اطلاعات تماس مالک دومین را مشاهده کنند.

 

آیا برای ثبت دامنه حتما باید فضای میزبانی آنرا را هم خریداری کرد؟

خیر. شما برای خریداری دامنه مجبور به خریدن سرویس میزبانی وب نمی باشید ولی در زمانی که نیاز به طراحی وب سایت دارید می بایست حتما میزبانی فضا را هم تهیه نمائید.

 

چه کسی مالک دامنه من خواهد بود؟

با بستن قرارداد ، مالکيت کامل دامنه ثبت شده و کنترل آن در اختيار شما خواهد بود.

 

میزبانی وب یا Web Hosting چیست ؟

میزبانی وب یک قسمت از یک سرور (سرویس دهنده) می باشد که اندازه آن نیز با توجه به میزان استفاده شما میتوانید متغیر باشد. تمامی داده ها، تصاویر و فایلهای شما در همین فضا بارگذاری می شوند.

 

آیا میتوان بیش از یک دامنه را روی یک پلان میزبانی وب قرار داد؟

اگرچه پلانهای میزبانی وب فقط برای هاست کردن یک نام دامنه طراحی شده، لیکن شما می توانید با استفاده از سرویس دامنه مجازی (URL Forwarding) دامین های دیگری را به فضای میزبانی وب خود، اشاره کنید.

 

چگونه می توانم سوالاتم را در این جا مطرح کنم ؟

در حال حاضر شما با استفاده از قسمت تماس و پر کردن فرم آن می توانید سوالات خود را مطرح کنید و ظرف مدت 24 ساعت جواب خود را در مورد آن سوال دریافت کنید و یا با ما با شماره 09123902037 تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید.

 

end faq

{accordionfaq faqid=accordion3 faqclass="lightnessfaq defaulticon headerbackground headerborder contentbackground contentborder round5" active=item1}

 

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11