جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037ابتدا باید اقدام به ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری در آن وب سایت نمایید و اطلاعات تماس و تمامی اطلاعات مورد و درخواستی را پر کرده و در پایان به شما یک کد ارائه می شود که می توانید به وب سایت خود متصل نموده و توسط آن برنامه اطلاعات لازم بازیابی می شود.

اگر می خواهید تعداد بازدیدکنندگان وب سایت تان مشخص شود، می توانید کدی برای آن انتخاب نمایید. اغلب اوقات می توانید یک گرافیک خاص برای آن تهیه دیده که چگونگی نمایش آماری وب سایت تان در آن مشخص شود. همچنین اگر نمی خواهید این اطلاعات وب سایت شما به اشتراک گذاشته شود (مانند وب سایت های تازه کار) می توانید کدی را انتخاب نموده تا تمامی این آمار به صورت نامرئی و فقط برای دید شما به نمایش در بیاید.

در اینجا تنها به چند مورد از وب سایت های خدماتی رایگان آمارگیری ترافیک وب سایت برای شما ارائه می کنیم

اجازه دهید ابتدا از گوگل شروع کنیم؛ گوگل یک سرویسی به نام گوگل آنالیز دارد. این خدمات به صورت کامل رایگان ارائه می شود. البته اگر از مشتریان گوگل Adword یا تبلیغات گوگلی باشید و صورتحساب خود را نیز پرداخت کرده باشید! اگر جزء مشتریان گوگل Adword نیستید، این سرویس تا زمانی برای شما رایگان خواهد بود که حساب شما در هر ماه به 5 میلیون بازدید صفحه رسیده باشد.

 stat counter یکی دیگر از وب سایت های خدماتی است که این سرویس را تا زمانی به صورت رایگان عرضه می کند که در هر ماه تعداد بارگزاری صفحات تان به 5/1 میلیون بار رسیده باشد. اما قیمتها بعد از این آمار 9 دلار به صورت ماهیانه برای 5/1 تا 5/7 میلیون بارگزاری صفحه (pageloads) بوده و 19 دلار برای 5/7 تا 15 میلیون بار و در نهایت 29دلار ماهیانه برای بیش از 15 میلیون بار pageloads در نظر گرفته شده است.

همانطور که از نامش پیداست free stat counter نیز وب سایت خدمات رسانی آمارگیری ترافیک وب سایت به صورت رایگان می باشد. در عین حال برای آن هزینه می پردازید اما نه هزینه به صورت دلار واقعی. این سرویس شامل یک لینک اسپانسری است که توسط کدی که شما ساخته اید نمایش داده می شود، بنابراین باعث ایجاد تبلیغات برای آنها می شوید، اما باید تمایل به اسپانسری و گذاشتن اطلاعات آن وب سایت در صفحات وب خود را داشته باشید.

وب سایت Hit counter ارائه دهندهء انواع زیادی از گرافیک های آماری ترافیک وب سایت است که می توانید هر یک از آنها را در سایزها، رنگها و شکلهای متفاوت انتخاب نمایید. این سرویس همچنین لینک اسپانسری خود را در وب سایت شما قرار داده و بک لینک ایجاد می نماید. این وب سایت ها حاوی اطلاعات مفیدی هستند. همچنین منابع مناسب، خدمات و راهنمایی و اطلاعات مفیدی برای مدیران وب سایت ارائه می کنند.

 Free Hits counter هم در واقع همان free stat counter می باشد. این یک وب سایت بسیار ابتدایی و ساده همراه با چند طرح آماری محدود گرافیکی برای انتخاب می باشد. فقط اطلاعات وب سایت خود را plugin کنید و حالا آماده شروع هستید. این وب سایت نیز رایگان می باشد زیرا برنامهء آمارگیری وب سایت یک لینک کوچک تبلیغاتی در وب سایت شما تعبیه می نماید. اگر تصمیم دارید از یکی از این وب سایت های رایگان آمارگیری ترافیک وب سایت استفاده نمایید، مطمئن شوید که کد شما تغییری نمی کند(برای مثال برای لغو کردن اسپانسری) که می تواند به نوعی نقض خدمات رسانی باشد، با مشکل مواجه نشوید.

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11