جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037


هدف شرکت ها از طراحی وب سایت کسب درآمد از آن می باشد که این کسب درآمد معمولا از طریق جذب مشتریان جدید مجموعه می باشد که به آن امروزه بازاریابی اینترنتی می گویند.


چگونه از طریق طراحی سایت فروشگاهی ثروتمند شویم
امروزه متقاضیان کالا و خدمات بیشتر از اینترنت برای یافتن و خریداری کالاهای خود استفاده می نمایند و بر تعدادشان هر روز اضافه می گردد. بنابراین در صورتی که در کسب و کار خاصی هستید، به شما پیشنهاد می نماییم همین امروز فروشگاه اینترنتی خود را طراحی نمایید. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از سایت های شرکتی و شخصی تا حدی پیچیده تر می باشد و آن به دلیل نیاز به در نظر گرفتن روال می باشد.

در صورتی که سایتی طراحی نمایید که پاسخ گوی مشتریان شما باشد و بتوانید خدمات خود را به درستی ارائه نمایید، از طریق اینترنت کسب درآمد بسیاری خواهید نمود و در صورت عملکرد درست و طولانی مدت ثروتمند خواهید شد.


معمولا سایت های فروشگاهی شامل محصولاتی در دسته بندی های مختلف می باشد که کاربران قادر خواهند بود محصول مورد نظر خود را از طریق سایت سفارش دهند. موارد پیشرفته تری که برای یک فروشگاه وجود دارد جستجوی پیشرفته، مقایسه، نسخه موبایلی وب سایت می باشد. جهت راه اندازی هر نوع فروشگاه اینترنتی بهتر است با کارشناسان صفرویک تماس برقرار نمایید.


اسکریپت های قدرتمند رایگان بسیاری وجود دارند که می توانید توسط آنها به راحتی فروشگاه خود را راه اندازی نمایید. البته استفاده از این اسکریپت ها توسط افراد مبتدی توصیه نمی شود که حتما می بایست این فروشگاه سازهای اینترنتی توسط افراد خبره به کار گرفته شوند. زیرا این اسکریپت ها معمولا تنظیمات امنیتی و سئو بسیاری دارند و نحوه کار با هر یک دستورالعمل خاصی دارد.

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11