جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037


1- عمومی بودن قالب
بدیهی است وقتی شما از قالب های آماده به همان شکلی که ارائه شده اند استفاده کنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که در جای دیگر از آن قالب استفاده نشود. بنابر این چنانچه به دنبال یک وب سایت شاخص برای برند خود هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که شرکت طراح وب سایت شما دانش و تخصص تغییرات در قالب به شکلی که آنرا تبدیل به یک قالب منحصر بفرد کند را داشته باشد.
2- چالش های تکنیکی
هنگامی که یک وب سایت طراحی می گردد در قسمت مدیریت شما با کدهای HTML و CSS و Javascript و XML مواجه هستید که برای مدیریت سایت می بایست قادر به تغییرات در این کدها باشید. بنابر این در انتخاب شرکت طراح وب سایت این نکته را مد نظر داشته باشید که آیا توانایی و تسلط کافی در کدنویسی های مورد نیاز را دارد یا خیر؟
3- عدم سازگاری
امروزه استفاده از تلفن همراه برای جستجو در وب در حال افزایش است و گوشی های نسل جدید با قابلیت های اتصال به اینترنت باعث شده بیشتر کاربران از این وسیله برای ارتباط و جستجو در اینترنت استفاده کنند. بنابر این شرکت طراح وب سایت باید به این نکته توجه داشته باشد که وب سایت را در ورژن های موبایل و PC و MAC طراحی نماید. اکثر قالب های از پیش آماده دارای چنین امکانی نیستند. (البته ورژن موبایل جوملا در حال حاضر قابل نصب می باشد)

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11