جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
  • 01152215959
  • 09123902037

اینترنت در دنیای امروزه به یک ابزار بنیادی در کسب و کار ما تبدیل شده است.
•    بازاریابی الکترونیک و کسب و کار اینترنتی

قبل از اینکه رتبه بندی وب سایت خود را پیدا کنید، نیاز به این دارید که مطمئن شوید که موتورهای جستجو این کلمات را دیده اند و سپس آن را کشف کنند. این موضوع به این مسئله بر می گردد که اطمینان قوی نسبت به این داشته باشید .

اگر تنها یک چیز وجود داشته باشد که هر بازاریاب اینترنتی به داشتن آن تمایل داشته باشد، آن چیز داشتن شرایطی برای افزایش بازدیدکننده وب سایت می باشد . در اینجا به 10 مورد از محبوب ترین ایده ها برای افزایش ترافیک وب سایت اشاره می کنیم:

اگر یک وب سایت معتبر و قوی دارای 100 لینک خارجی بوده و یک وب سایت غیر معتبر به همان تعداد 100 لینک خارجی داشته باشد، گوگل به نفع وب سایت های قوی و معتبر عمل می نماید. البته بستگی به درجهء اعتبار و قدرت آن وب سایت، گوگل ممکن است یک وب سایت معتبر با 10 لینک Anchor text را در درجهء بالاتری از لیست خود نسبت به وب سایتی که دارای 100 لینک است، قرار دهد.

اگر به دنبال یک وب سایت رایگان جهت بررسی آمار ترافیک وب سایت تان هستید، وب سایت های زیادی هستند که این خدمات را به صورت رایگان به شما ارائه می کنند. اگر با اصول چنین وب سایت های رایگان آمارگیری ترافیک آشنا نیستید، شرکت صفرویک در اینجا به توضیح مختصری از آن می پردازد.

آیا شما به وب سایت نیاز دارید ؟

سوال بی جوابی برایتان باقی مانده؟

شما می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید


  09123902037      01152215959

مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11